O nás

S vývojem čalouněného nábytku máme více než 30-ti leté zkušenosti. Vyvinuli jsme novou generaci souprav s kostrami kombinujícími kov a tvrdé dřevo. Díky novému konstrukčnímu řešení jsou sedací soupravy ještě pohodlnější a vynikají dlouhou životností a bezkonkurenční pevností. Není u nich omezena váhová kategorie a vydrží i nešetrné zacházení když si Vaše děti začnou hrát. Dvojité předpružené pérové sedáky zaručí stálé dopínání látky. Výroba koster i celých souprav probíhá pod neustálým dohledem od samého počátku pod jednou střechou a vysoká kvalita nám umožňuje poskytovat na kostry záruku 10 let. Záruční i pozáruční servis nabízíme po celé České republice.

Standardní katalogová nabídka souprav je jen začátek. Nabízíme Vám jakoukoliv úpravu rozměrů souprav za bezkonkureční cenu. Standardní typy Vám vyrobíme po dohodě do 48 hodin. A pokud si nevyberete z naší nabídky, vyrobíme Vám nábytek na zakázku podle dodaných podkladů nebo opravíme a přečalouníme Vaší stávající sedací soupravu. Atypickou sedací soupravu můžete průběžně kontrolovat a případně upravovat při konzultaci přímo ve výrobě v Sudoměřicích u Tábora.

Na výběr máte ze stovek druhů látek všech kategorií, včetně pravé kůže. K soupravám lze dokoupit množství doplňků vyrobených ze stejné látky.


To jsme my

  Vzorková prodejna

  Otevřeno 6 dní v týdnu

  Vzorková prodejna
  OD Dvořák v Táboře
  čalouněný nábytek na míru

  Za našimi výrobky si stojíme

  čalouněný nábytek na míru
  rozměry upravujeme dle přání zákazníka
  český výrobce

  vše pod jednou střechou

  český výrobce
  výroba v Sudoměřicích u Tábora
Podívejte se na naše video
Naše video

Naše přednosti

Záruka na kostru 10 let

Naše konstrukční řešení kombinující kov a tvrdé dřevo nám umožňuje poskytovat záruku na kostru 10 let

Doručení k vám domů

Váši novou sedačku vám doručíme domů, vybalíme, smontujeme a případně odvezeme vaší starou sedačku.

Sedačky na míru

Sedací soupravy a nábytek vyrobíme v rozměrech, jaké potřebujete, v látce a variantě, jakou si zvolíte.