Společnost Sultán vyrábí čalouněný nábytek na míru

Od 1. 11. 2014 prodejna PŘESTĚHOVÁNA do OBCHODNÍHO DOMU DVOŘÁK V Táboře (1.patro nová část)


S mnohaletými zkušenostmi s výrobou nábytku a vlastní truhlářskou dílnou vám můžeme nabídnout masivní a čalouněný nábytek přesně podle vašich představ.

Výroba libovolných sestav včetně možnosti atypických rozměrů

Naše výrobky používá přes 30 000 spokojených zákazníků

S vývojem čalouněného nábytku máme 20-ti leté zkušenosti. Vyvinuli jsme novou generaci souprav s kostrami kombinujícími kov a tvrdé dřevo. Díky novému konstrukčnímu řešení jsou sedací soupravy ještě pohodlnější a vynikají dlouhou životností a bezkonkurenční pevností. Není u nich omezena váhová kategorie a vydrží i nešetrné zacházení, když si vaše děti začnou hrát. Dvojité předpružené pérové sedáky zaručí stálé dopínání látky. Výroba koster i celých souprav probíhá pod neustálým dohledem od samého počátku pod jednou střechou a vysoká kvalita nám umožňuje poskytovat na kostry záruku 10 let. Záruční i pozáruční servis nabízíme po celé České republice.

Standardní katalogová nabídka souprav je jen začátek. Nabízíme vám jakoukoliv úpravu rozměrů souprav za bezkonkureční cenu. Standardní typy vám vyrobíme po dohodě do 48 hodin. A pokud si nevyberete z naší nabídky, vyrobíme vám nábytek na zakázku podle dodaných podkladů.


Následujte nás

Napište nám

 • Nábytek SULTÁN - s.r.o.
 • Sudoměřice u Tábora, 391 36
  
  Vzorková prodejna
  OD Dvořák Tábor
  Třída 9. května 2886
  
  
 • Telefonní číslo: 606 581952
 • E-mail: sultan@sultan.cz